Avatar uživatele
mosoj

Jaký dárek manželce k sedmdesátinám ?

Děkuji, jde mně jen o inspiraci.

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, GM, johana 56, Drap, redy, zzzzz, zjentek, marci1 před 2923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Robotický vysavač. Loni jsem ho daroval manželce k pětašedesátinám. Nejprve k němu měla nedůvěru, ale dnes se těší na úklid v tom smyslu, že zalehne na pohovku a kouká jak robot kmitá. Dokonce ho pojmenovala na Bětušku.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Těžká rada, když ji neznáme.
Já dala mamce fotoknihu.
Fotky od svatby jejích rodičů, její coby miminka až do těch kulatin.
Takový průřez životem. I s popisky.
Dalo to celkem dost práce, fotky oskenovat, srovnat, vybrat pozadí, vymyslet texty, …

Ale stalo to za to.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Šperk, lázně, novou kuchyň,…možností je spousta, ale takto bez znalosti radit je obtížné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Z praktického hlediska doporučuji cokoliv, co nevydrží „až tak“ dlouho.
Může to být třeba osmiletý pes, možností je celá řada ..a nebo dvanáctiletý, ale menší plemeno. Hlavně, ať to stojí za to!
Zkrátka, daruj jí něco, co by bylo jen pro ni, třeba kartáček na zuby, atd.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Daruj jí něco, co by bylo jen pro ni, nic do domácnosti. Uvidíš, že bude překvapená. Třeba řetízek s přívěskem a bude si pamatovat, že to dostala k 70. narozeninám. 🙂
Nemusí být ani zlatý, já mám třeba raději stříbro. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Hodně krásný věk… Co jste nakonec vybral? Docela by mě zajímaly vaše nápady a inspirace. Jinak květinu jste objednal? Ta nesmí chybět. Jenže… Já zrovna hledám, kde bych objednal krásnou kytku. Asi spíš ten styl v krabičce. Mají někde? Kde můžu objednat? Ale aby kytky přišly čerstvé…

před 1010 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek