mosoj

Jaký dárek manželce k sedmdesátinám ?

Děkuji, jde mně jen o inspiraci.

Nejlepší odpověď
dudu

Robotický vysavač. Loni jsem ho daroval manželce k pětašedesátinám. Nejprve k němu měla nedůvěru, ale dnes se těší na úklid v tom smyslu, že zalehne na pohovku a kouká jak robot kmitá. Dokonce ho pojmenovala na Bětušku.

Další odpovědi
terry

Těžká rada, když ji neznáme.
Já dala mamce fotoknihu.
Fotky od svatby jejích rodičů, její coby miminka až do těch kulatin.
Takový průřez životem. I s popisky.
Dalo to celkem dost práce, fotky oskenovat, srovnat, vybrat pozadí, vymyslet texty, …

Ale stalo to za to.

Drap

Šperk, lázně, novou kuchyň,…možností je spousta, ale takto bez znalosti radit je obtížné

zjentek

Z praktického hlediska doporučuji cokoliv, co nevydrží „až tak“ dlouho.
Může to být třeba osmiletý pes, možností je celá řada ..a nebo dvanáctiletý, ale menší plemeno. Hlavně, ať to stojí za to!
Zkrátka, daruj jí něco, co by bylo jen pro ni, třeba kartáček na zuby, atd.

marci1

Daruj jí něco, co by bylo jen pro ni, nic do domácnosti. Uvidíš, že bude překvapená. Třeba řetízek s přívěskem a bude si pamatovat, že to dostala k 70. narozeninám. 🙂
Nemusí být ani zlatý, já mám třeba raději stříbro. 🙂

Honzin8

Hodně krásný věk… Co jste nakonec vybral? Docela by mě zajímaly vaše nápady a inspirace. Jinak květinu jste objednal? Ta nesmí chybět. Jenže… Já zrovna hledám, kde bych objednal krásnou kytku. Asi spíš ten styl v krabičce. Mají někde? Kde můžu objednat? Ale aby kytky přišly čerstvé…