Palecc

jaký dárek ke kulatinám?

čaute, prosím jaký dárek byste dali nebo jste dali své manželce ke 40. narozeninám? :)

Nejlepší odpověď
peterd108

Myslím, že z nového pěkného auta by byla nadšená.

Další odpovědi
ivzez

Zásadně takový, který jí udělá radost.
A co jí udělá radost, víte přece jen Vy sám.

Edison

Kulatý. Křišťálovou kouli a nový koště. Případně novou černou kočku. 😁

Doplnění: Když na to tak koukám… co takhle vilu? S bazénem… na muří nožce… 😁

Drap

Šperk, nebo třeba pěknou dovolenou.

nyjono

Kdyby to byla má manželka, vědělo by se, co by ráda, co se jí líbí a po čem touží.
Ale myslím, že víkendový welnes pobyt potěší.

Rokio

Dovolenou k moři, náhrdelník s drahým kamenem, luxusní kosmetiku či peněžitou poukázku.

Admin2

Zkuste si projít archiv, třeba najdete inspiraci.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20k%2040­.%20narozenin%C3%A1m

Kryšpín

Takové nějaké levnější na př. Jaguar F Pace

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Palecc

HA :D Tak nové auto by jí jistě potěšilo, ale milionář nejsem no :D
Ona je dost na tu modu. Takže mě docela padl do oka návrh na ten poukaz na ušití oděvu. Musím se teda podívat, kde v krejčovství mají dárkové poukazy, nikdy jsem todle nikde nezjištoval.

MarkettB

Se podívej, nevím odkud jsi. My jsme z Prahy a dostala jsem to do Studia Springer.

Palecc

Díky za odpověd, to jsou asi oni, co? http://studios­pringer.cz/
Tak to by šlo, jsou i v Prostějově, to mám blíže.

MarkettB

Ano to jsou přesně oni. Tak tak vidíš. To už je na tobě jestli toho využiješ a kde :)

Palecc

Tak jsem ten poukaz koupil. Tak doufám, že jí udělá víc, než radost :) :) díky za doporučení.

MarkettB

Já jsem třeba dostala ke kulatinám dárkový poukaz na ušití oděvu. Tak jsem si pak nechala ušít kostýmek. A to byl opravdu dobrý dárek, který žena rozhodně hodně ráda využije. Nechá si ušít, co chce, podle svých představ. A která žena nemá ráda oblečení? :)