verunka483

Jaký cizí jazyk je vám nejsympatyčtější?

Nejlepší odpověď
Andělé

Angličtina

Zamilovala jsem si jí od první chvíle. Výslovnost mě zcela okouzlila.
Naproti tomu němčina se mi absolutně nelíbí.Je tvrdá.
Ale na češtinu snad žádný jazyk nemá! Který jazyk má tolik zdrobnělin a všeho možného,jako je náš překrásný národní jazyk…

Další odpovědi
led

jiný...

čeština :)

anonym

jiný...

Rómština

Jikra

Angličtina

Už zase!Takže pro mě není slovenština cizí jazyk protože většinu svého života(45let) jsem prožil ve společném státu se Slováky.
Z těch ostatních je to jednoznačně angličtina.

briketka10

jiný...

Němčina s rakouským přízvukem a Francouzština ze švýcarským, který velmi lahodí uchu..

Berušinka

jiný...

Nechápu, jak někdo může uvést angličtinu. Ano, je to jeho názor, ale … je angličtina nějak libozvučná? Ne! Angličtina ani nemá tykání a vykání, což já si nedovedu představit a nedovedu si představit těch jejich „milion“ zbytečných časů. Angličtinu nenávidim z celýho srdce, protože mi tento jazyk od třetí třídy všichni cpou! .....

venkovan

jiný...

Uzený vepřový, hovězí …
No a taky parnerky.

anonym

slovenština

Jejich skloňování atd dává smysl, navíc se dobře poslouchá.

VampGirl

Ruština

Ruštinu mám prostě hrozně ráda. Líbí se mi měkké řeči.

WeeBear

Angličtina

Damiana

Angličtina

fablen

Ruština

Viiw

slovenština

lenka.seda

Angličtina

Protože často jezdím do Anglie za strejdou a pomalu už mi to ani nepřijde jako cizí jazyk…Přijedu tam a vůbec mě ta řeč nezaskočí…

Petra09

slovenština

Protoze ji rozumim a nejak hezky se mi posloucha v pisnickach.

Natee

Angličtina

Jednou jí budu mluvit stejně plynule, jako češtinou..
Vážně! =)

DusanOrlik

Angličtina

Protože se jí učím několik let.A jako další je pro mě Slovenština,líbí se mi jak se vyslovujou některé slova. :D

juie

jiný...

Mám ráda Španělštinu,An­gličtinu,Fran­couzštinu a Slovenštinu.