toxino007

Jaký cigarety vám nejvíc chtunají?

Jaký cigarety vám nejvíc chtunají?/Od jaké společnosti?
British American Tobacco
Viceroy, Lucky strike, Pall Mall
nebo cigarety od společnosti Imperial Tobacco Group?
Route 66, Moon, west Paramount
nebo cigarety od společnosti Japan Tobacco International?
Camel, LD
Nebo cigarety od společnosti Philip Morris (Marlboro)
Marlboro, Davidoff, Sparta, Start, L&M
Anebo cigarety od jiné společnosti?
Děkuji

Nejlepší odpověď
jáára

marlboro, sparta,lm,davidoff

Krátký Startky, LM, Marlboro. Sparty chutnaj jak spálenej chleba.
Taky Camelky sou fajn

E: Startku? Sou moc dobrý.
https://youtu­.be/fEAe1GGaI­HE?t=57

Další odpovědi
ten který je

marlboro, sparta,lm,davidoff

Startky.

redy

marlboro, sparta,lm,davidoff

Ani jsem nestačila dopsat, nějak to blbne. ☹

Takže ani jedny co jsi napsal. Teď kouřím PHILIP MORRIS – stovky ruby.
Ale příjdou mi všechny na jedno kopyto 🙂

chachar1922

marlboro, sparta,lm,davidoff

Máčka. Ale úspěšně zatím abstinuju. Už jen příležitostně a těch příležitostí naštěstí tolik není. Snad mi to vydrží.

anonym

marlboro, sparta,lm,davidoff

Když jsem kouřil, tak kvalitní cigarety, vyjma Spart. Tabák hulí jen ti, kteří nejsou schopni si na lepší cigarety vydělat!

BANAN93

Viceroy,lucky strike, pall mal

Nejvíc si kupuju Rothmans (British american tabacco). Lucky strike mám taky v oblibě, ale marlboro a camel si taky dám – myslím že se zavázanýma očima bych ani konkrétní cigáro z těchto nepoznal

anonym

Viceroy,lucky strike, pall mal

Špatná anketa,já hulim tabák.

Tw!st

Viceroy,lucky strike, pall mal

poslední dobou ujiždím na zelených B&H, sem tam Camel, Viceroy a když je krize tak Route 66 100s

cizrna

Viceroy,lucky strike, pall mal

Jenom LUCKY STRIKE a ty klikací v černé krabičce… mňam, musím si hned dát :D

Awe

marlboro, sparta,lm,davidoff

Ještě před časem mačka a camelky…Teď 3 měsíce bez cigaret.Ale dneska už sem toto porušil a dal sem si na pivě 2 malé doutníčky, ale bůh ví od koho

lexx

Viceroy,lucky strike, pall mal

omezil jsem ten zlozvyk, krátí dech, ucpává cévy a smrdí, občas z nervozity si prásknu, jediným kritériem je cena, modré goldpress z Lidlu (velmi nízký obsah škodlivin) nebo z tržnice v nedalekém Polsku, frontová machorka

Agneta

Já si nosem protahuji teplou vodu s mořskou solí – když jsem nachlazená, nevím proč bych to měla dělat jedovatým kouřem, jak na takovou hloupost může vůbec někdo přijít?:DDD