SajmonModer

Jaký byste mi doporučily film na dnešní večer? Popřípadě, jaký je Váš nejoblíbenější fil­m!?

Odpovědi
filva

Jistě že comebeck.

bobánek

Doporučoval bych NEPOSTRADATEL­NI,dobrý akční film.A můj je Sherlok Holmes(2010)

jokyk

pro dnešní večer-film: případ 39

hanka R+

kult hakoveho kříže je dobry :)

sara-sara

Pokud máme poradit Tobě, záleží na Tvém vkusu :) Já mám ale třeba ráda spousty filmů, např. Blade Runner, Ghost Dog – Cesta Samuraje, Kmotr, Mechanický pomeranč,… Je jich vážně hodně :)
Ale jak tak koukám na hodiny, „dnešní večer“ už je fuč, tak nevim, jestli bude moje odpověď užitečná :)))

SajmonModer

Kult hákového kříže jsem viděl, dobrý film, ale moc mne nezaujal.

SajmonModer

Případ 39 mám na orig. dvd. Je to bomba film!!! Doporučuju!

SajmonModer

Myslíš Postradatelní, ten jsem viděl 🙂

SajmonModer

Comeback ne-e ,–)