afro.minerva

Jaký byl ten nejhorší film, jaký jste kdy viděli?

Jaký byl ten nejhorší film, jaký jste kdy viděli? Já za nejhorší považuji film Muž na měsíci a hned za ním je Tygr a drak. HOVADINY!!! A jaký jsou ty vaše?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já považuji za největší hovadinu Dračí bouře. Koupila jsem si tento film a čekala nějaké napětí nebo tak něco, ale největší „napětí“ bylo jen to, jak drak vyšlahl oheň. Jinak to o ničem nebylo. Tygr a drak – taky pěkná hovadina… :)

Další odpovědi
bartt13

souhlasim jsou to ptakoviny

iwetax

Hrubeš a Mareš jsou kamarádi dodeště- Nuda vyhdila jsem 98kč z okna, přitom ukázky byli pěkný. Stejně tak Do blba.

HerbiG

je jich malinko vic,nesnasim takovy filmy,ktery jsou 50 let stary a cernobily pste blbosti!!

panenka

vetřelci,tygr a drak,žralok útočí,

Michal

Filmy z 50tých let.Třeba i sérii Anděl na horách atd ,není můj šálek kávy.