zjentek

Jaký by Rusko mělo důvod zakládat ohýnky někde v českých Brběticích?

Měl tam snad stát radar NATO, nebo něco podobnýho? ?:

Odpovědi
Emefej

Údajně tam byly zbraně a munice určené na Ukrajinu a do Sýrie. Očekávám, že se co nejdříve objeví informace o tom, že jde o špinavou zpravodajskou hru v režii CIA.

plebs

Záleží zda má premiér důkazy anebo jenom podezření po sedmi letech vyšetřování to musí být důkaz pro BIS na sto procent.

paul1

Odůvodnění lze najít v tomto linku:

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/vrbetice-vybuch-rusko-vyhosteni-diplomate-agenti-smrt-munice.A210418_092­202_zahranicni_ba­ky

elkon

Šířit strach a nejistotu, ale podle dostupných informací, měly nálože vybuchnout až po odvozu munice do Bulharska. Takže by to nevybuchlo u nás. Něco se tedy nepovedlo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Vyšetřovatelé se domnívají, že ruští agenti při návštěvě skladu tajně instalovali výbušný systém o jaký systém šlo zatím vyšetřovatelé nevědí. Explodovalo i deset tisíc samopalů stejný typ jímž Sobotkova vláda podpořila Kurdy, tolik televize Seznam. Na Novinkách dále proběhlo, že majitelé Imex Group dle fota s agenty dle fota nejednali a munice i zbraně nebyly prodány na Ukrajinu ani do Sýrie