nyjono

Jaký by byl váš ideální byt/bydlení? A měli jste (vy zralí) v mládí jiné představy než dnes?

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/mladi-popsali-jak-vypada-idealni-byt-pak-se-dozvedeli-kolik-stoji-v-praze-devet-milionu-78466?dop-ab-variant=10&seq-no=1&source=hp

Co se týče mně, splnilo se mi přání z mládí. Jen trochu později. S realizací se ještě nekončí.

Nejlepší odpověď
Kepler

V podstatě se má představa nezměnila: chaloupka na klidném místě, nejlépe na samotě u lesa, ale na dostřel od města. Nikdy se mi to nesplnilo a už ani nesplní.

Další odpovědi
agentpv

Jako dítě jsem chtěl žít jako rytíř na hradě.
Když jsem dospěl dal bych nevím co za jedinou cimru s matrací, stolem, židlí a lampičkou.
A dnes chci bydlet daleko od lidí, od hluku, od aut a dunivých reproduktorů …

anonym

Nebudu svou představou asi nijak vyčnívat. Nesnáším králíkárny, byt rovnou škrtám, v bytě musí dřív nebo později přijít ponorka. V domě tedy tolik místností aby pokryly potřeby celé rodiny, optimálně rozložených do dvou pater, nahoře pro odpočinek, dole pro zábavu a práci s malou dílnou, půdou a podsklepený. Garáž na dvě auta, středně velká zahrada na kterou je co nejširší výhled a průchod z kuchyňo/obývacího prostoru vhodná pro posezení v létě díky částečnému krytí a částečnému vydláždění, zbytek zahrady by měl být místem soukromým kam neciví z okolních paneláků 50 lidí a rovný, aby se na něj v létě dal umístit bazén, sauna, trampolína, atp … dojezd do většího města max 20 min mhd, a max 10 min autem … ticho z ulice a ohleduplní sousedi 🙂 Realizace snu na sebe ještě nechává čekat, jednoduše proto, že nic v životě nikdy není dokonalé 😁