Bronzový

Jaký by byl váš ideální byt/bydlení? A měli jste (vy zralí) v mládí jiné představy než dnes?

https://www.seznamzpravy.cz/…

Co se týče mně, splnilo se mi přání z mládí. Jen trochu později. S realizací se ještě nekončí.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V podstatě se má představa nezměnila: chaloupka na klidném místě, nejlépe na samotě u lesa, ale na dostřel od města. Nikdy se mi to nesplnilo a už ani nesplní.

Další odpovědi:

Pokročilý

Jako dítě jsem chtěl žít jako rytíř na hradě.
Když jsem dospěl dal bych nevím co za jedinou cimru s matrací, stolem, židlí a lampičkou.
A dnes chci bydlet daleko od lidí, od hluku, od aut a dunivých reproduktorů ...

Zlatý

Nebudu svou představou asi nijak vyčnívat. Nesnáším králíkárny, byt rovnou škrtám, v bytě musí dřív nebo později přijít ponorka. V domě tedy tolik místností aby pokryly potřeby celé rodiny, optimálně rozložených do dvou pater, nahoře pro odpočinek, dole pro zábavu a práci s malou dílnou, půdou a podsklepený. Garáž na dvě auta, středně velká zahrada na kterou je co nejširší výhled a průchod z kuchyňo/obývacího prostoru vhodná pro posezení v létě díky částečnému krytí a částečnému vydláždění, zbytek zahrady by měl být místem soukromým kam neciví z okolních paneláků 50 lidí a rovný, aby se na něj v létě dal umístit bazén, sauna, trampolína, atp ... dojezd do většího města max 20 min mhd, a max 10 min autem ... ticho z ulice a ohleduplní sousedi :-) Realizace snu na sebe ještě nechává čekat, jednoduše proto, že nic v životě nikdy není dokonalé :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 1309
Zlatý mosoj 988
Zlatý hanulka11 500
Zlatý Kepler 482
Zlatý gecco 468
Stříbrný cukrar 394
Zlatý annas 334
Zlatý Hlada 296
Zlatý marci1 293
Stříbrný elektrikář 247

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.