tunysyn

Jaký boeing 737 z hlediska místa na nohy?

Jakým boeingem 737 (700, 800, 900) je nejvýhodnější letět z hlediska místa na nohy? Myslím economy class…

Odpovědi
Lamalam

Pokud budeš sedět v business class, tak je typ letounu nepodstatný.

Vlosa_xD

nwm

led

Najlepšie sedenie pre dlhé nohy a širokoplecích (mohutné postavy) je sedadlo vedľa uličky. Prípadne v prvom rade economy triedy. Na rozdiel od tých vnútrosedadlových môžte si nohami a telom aj zacvičiť bez ohrozenia susedov. Len dávajte pozor a umožnite palubnému personálu voľný prechod uličkami.
Najviac „hádže“ pri chvoste" preto ti majetnejší s drahými letenkami sedia vpredu, ale ak je zadné WC obsadené potom musíte až dopredu.
Výhľad z okna vás po niekoľkých hodinách letu nad mrakmi prestane baviť.
Tak a teraz si vyberajte miesto, ak ešte sú.
Malé upozornenie, na rozdiel od lietadiel predvojnovej éry v lietadlá sú prísne nefajčiarské.