Falcon

Jaký Blu-ray k TV Samsung

Koupil jsem si TV samsung LE40D550 a chci si k němu koupit Blu-ray přehrávač.Mám totiž doma spoustu DVD,a Blu-ray to prý dokáže převést do trochu lepší kvality.Tak bych potřeboval poradit,jaký si mám koupit a hlavně,jestli mám kupovat Samsung,když mám TV Samsung,nebo LG a které jsou tedy nejlepší,na co se zaměřit.Jo a mám na to cca 2500,–.Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Je jedno jestli Samusung nebo LG přístroje jsou kompatibilní.

Jestli chcete něco podrobnějšího napište mi na michal.kolesa@seznam.cz a popovídáme si co očekáváte a něco se pokusíme vybrat.

Já bych doporučil nešetřit a koupit rovnou nějaký co obsahuje 3D engine a pevný disk (mám pocit že se už takové prodávají, ale jistý si nejsem)

Analogové výstupy ani tak u blu-ray potřebné nejsou, protože blu-ray disky kvůli ochraně nejsou přehrát analogově, aby nešel signál zachytávat, ale pouze digitálně přes HDMI

Další odpovědi
Jikra

Od pátku ja na stáncích nové číslo časopisu D-Test č.10 kde jsou testovány Blu-ray přehrávače a vítězem testu je LG BD660 který je v této cenové kategorii.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?q=lg%20­bd%20660&typ=na­bidky&seradit=nej­levnejsi