DusanOrlik

Jakto že v programu „Easy Video to Audio Converter“ nezíská jen hudbu z videí,ale např. i mluvu,dialogy?

Zdravím,očekával jsem že tento program stáhne z různých filmů zvuky,hudbu,sou­ndtraky,apod. ale né tak docela.Program to stáhne i s mluvou-tzn. chci požadovaný soundtrack,ale v tom filmu ,jak ten soundtrak hraje,tak tam ty postavy mluví,tudíž to jde slyšet.Nevíte,co mám udělat aby tam byla jen ta hudba,ten zvuk? Nechci,aby bylo slyšet že tam někdo mluví,šlo by to?Pokud ne,je na to jiný program,který by to zvádl?Děkuji

Odpovědi
anonym

Ten program oddělí audio od videa – to je ´snadné´.
Nezvládne ale odlišit hudbu od řeči (obé je audio). Poměrně snadno bys ještě zvládl oddělit od sebe jednotlivé audiostopy (např. L a R), případně ´odříznout´ některé frekvence zvuku.
Pro oddělení např. řeči od zpěvu nebo orchestrálky bys musel použít nějaký hodně sofistikovaný softík (neznám žádný, ale odhaduju, že zadarmo nebude) a nebo ruční editaci, což je piplačka a musel bys o zvukařině něco vědět.