kojbec

Jakto, že každé pivo typu Pils chutná od každého výrobce jinak?

Odpovědi
Kepler

Kdyby jenom Pils. To je jen označení typu a technologie výroby piva „Pilsener“, zvláště v Německu. Ono taky chutná jinak Plzeň Urquel pro vývoz a extra odběratele, než ten průměrný patok v obchodních řetězcích.

dubraro

Různá piva, byť i patří ke stejnému pivnímu stylu, mají různé receptury a proto také různou chuť.