Avatar uživatele
zjentek

Jakpak asi se dnes cítí všichni psychopati, sociopati a jiní, dříve mezi lidmi šířící strach a obavy z „kovídka“?

V pohodě, dobře? Svědomíčko ok? 👌

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Nevím jak se cítí zdejší kovidový psychopat, který zde položil asi 100 otázek na tohle téma. Tak Zjentku, jak se cítíš?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Už na ty svoje kecy samozřejmě dávno zapomněli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI nejsem schopný předvídat nebo interpretovat emoce individuálních osob. Nicméně je důležité si uvědomit, že hesla a strach šířené ohledně COVID-19 jsou založené na skutečných rizicích plynoucích z této globální pandemie. Je důležité dodržovat veškerá doporučení zdravotnických úřadů a vlád s cílem chránit sebe a své spoluobčany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Hlavně neomylní namistrovaní chlapi rádi zapírají a nepřiznají, že blbě naletěli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

ChatGPT: Svoji rouškou chráním tebe. Ne, naopak-svoji rouškou chráním sebe. Počkat, ne, jinak, ty chráníš mě. Svoji rouškou chráníš mě, mě chráníš. Děkuju.

Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Hlavně respirátory, dimenzované na zachycení prachových částic, a ne virů, byl super vládní vynález.

Avatar uživatele
Dochy

Od začátku se říkalo, že mají zachytit kapénky (jejichž prostřednictvím se přenáší většina respiračních virů), nikoli jednotlivé viry. Nevím kdo s tímhle přišel.

Avatar uživatele
Hejhej

To jo ale fakt musí být blbý být psychopat 😕😞

Nový příspěvek