IvkaH

Jakou značku běhacího pásu by jste mi doporučily ? Nebo je to prašť jak uhoď ?

Odpovědi
Roman71

Nejsem sice žena, ale rád odpovím, protože jsem nedávno taky kupoval běhací pás. Vybíral jsem dlouho, ale stálo to za to.

Nebojte se investovat do pásu, který unese více než vážíte. S mojí váhou kolem 85 kg jsem pořídil pás s nosností 150 kg. Přecejen má při běhání něco vydržet, že? Tomu taky odpovídá konstrukce, která je při téhle nosnosti viditelně pevnější. Druhá věc je skladnost. Pokud uvažujete, že budete pás skládat, aby nepřekážel, vyberte pro něj i tak prostorné místo v místnosi.

A nakonec, pokud máte v blízkosti bydliště prodejnu sportovních potřeb, jako já Decathlon (nedělám reklamu), tak se tam jděte podívat. Určitě vám poradí. Pás stál cca 13 tisíc, ale stojí to za to. Je tichý, kvalitně zpracovaný a nepřekáží.. tedy aspoň ne mně 🙂

Jo, abych nezapomněl, až si pro něj pojedete, počítejte s tím, že je výrobek zabalený ve velké krabici a váží cca 40 kg! Jen tak tak se mi vešel do auta.

Vercule

Jedno to určitě není. Záleží jaké máš požadavky, ale kdo má ty mašiny lepší, tak je značka Trinfit, kterou seženeš na stránkách fitham.