Honzík111

Jakou živnost založit na výkup a prodej virtuálních předmětů?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou živnost založit na výkup a prodej virtuálních předmětů. Popřípadě jak mohu doložit, že jsem něco od někoho koupil, když obchod proběhl s člověkem, co nemá určitou živnost, tedy mi nemůže vystavit fakturu ( na bazoši je tohle běžné)
Díky za případnou pomoc. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Na nákup a prodej. Jednorázově můžeš koupit i od člověka, který živnost nemá. Prodá ti to jako fyzická osoba a do dokladu napíše své iniciály, včetně čísla OP