_136

Jakou velikost kraťasů vybrat, když mám výšku 196 cm a váhu okolo 77 kg?

Prodejce nabízí velikosti S M L XL XXL 3XL 4XL a já nevím, kterou velikost vybrat. Poraďte mi… diky

Odpovědi
elkon

Na výšce a váze nezáleží. Důležitý je obvod pasu a přes boky. Nejlepší je vyzkoušet. Pokud je to e-shop, není problém výměna nebo vrácení do čtrnácti dnů.

Pepa25

Když si dáte do googlu velikosti kalhot, tak vyskočí tabulka velikostí v závislosti na obvodu pasu. Super věc, doporučuju vyzkoušet. Obvod pasu se měří přes pás, ideáln krejčovským metrem nebo pomocí šňůrky, která se pak změří metrem nebo pravítkem.

anonym

Podle této tabulky https://www.smar­tmen.cz/files/de­sign/no-wmtabulky-velikosti/kalhoty-obecne/tabulka-velikosti-panske-kalhoty.png

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.