snookerballs

Jakou večeři obvykle jíte? Já většinou studenou-chleba nebo rohlík s máslem, salámem nebo sýrem a k tomu zeleninu.

Nejlepší odpověď
Deli

Různě, někdy to, někdy to

Většinou teplou, sejdeme se u ní celá rodina.
Tak 2× do týdne ale nevařím a každý má „co si chytí“ – ne venku, ale v lednici 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Různě, někdy to, někdy to

Záleží jak je venku,jestli je horko tak studenou a když je chladno tak teplou.

Jikra

Studenou

quentos

Různě, někdy to, někdy to

tom004

Studenou

Jogurt,ale ne rádoby jogurt.Nebo obložené chleby,studené mléko nebo čaj.

michelles462

Různě, někdy to, někdy to

aramah

Různě, někdy to, někdy to

To záleží na co mám chuť.

VampGirl

Studenou

Většinou studenou. Dávám si rohlík se salámem, taveným sýrem, nutellou… Akorát si vařím teplý čaj. 🙂

Danča84

Různě, někdy to, někdy to

Záleží pokud je manžel doma. Když je a chce teplou, uvařím teplou. Když nechce, vezmeme si chleba, já mám ráda jablka a jogurty. Když muž doma není nebo nemám čas, ani mě nenapadne se najíst, maximálně na několikrát sním suchý rohlík. Vím že to je špatně, ale mám to tak v sobě nastavené – manželovi bych vyvářela první poslední, ale vařit něco pro sebe? To je zbytečná práce i chleba si namazat. Sama pro sebe nemám žádnou hodnotu a co hůř – vyhovuje mi to tak:-)

DusanOrlik

Teplou

samicek333

Různě, někdy to, někdy to

Katusa

Různě, někdy to, někdy to

Podle toho, zda jsem se stihla naobědvat, když ne, dopřeju si teplou, jinak se „odbydu“ chlebem nebo rohlíkem

anonym

Různě, někdy to, někdy to

Občas uvařím teplé večeře. Ale spíš studenou večeři, protože se pak můžu koukat na TV.