tuCZek

Jakou svářečku pořídit ke svařování různých tlouštěk a profilů?

Chci vařit různé trubky,jekly,ku­latiny,ale nevím podle čeho vybírat.
Jsem kutil a mám to jen pro sebe do dílny k autu,či domu a podobně.
(od plechu 0,3mm po roxor 15mm)
Lze stejným přístrojem vařit hliník,železo i nerez?

Odpovědi
JájsemRaibek

Já osobně bych si pořídil tzv. céóčko. K druhé části otázky, ne nedá se.
Mimochodem k nerezu potřebuješ jiný drát než k železu. Proč? Protože ve sváru ti to pak zrezne.

led

1 – Žiadnu, nechám si to zvariť odborníkom
2 – Prístrojom ano, ale musíte použiť rôzne elektrody, vhodné k danému materiálu

Pokiaľ niečo neviem, poradím sa s odborníkom na danú problematiku. Ako viete, ak tomu nerozumiete, či vám náhodou neradím zle?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.