Cascada

Jakou spotřebu má pohybový senzor?

Jde mi o to jestli se vyplatí koupit na chodbu nonstop svítící led světlo nebo rozsvicující se pohybem. Stačí mi malý svit tak 1W ledky.

Nejlepší odpověď
setapouch

Zkus si porovnat produkty na heurece, viz zdroj.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=LED+sv%C­3%ADtidlo+s+de­tekc%C3%AD+po­hybu&min=&max=­&o=3

Další odpovědi
Hlada

Nemám tady žádný síťový senzor, abych to změřil, odhaduji ale, že to bude srovnatelné. Myslím, že při spotřebě 1W, t.j. 5 Kč/42 dní nemá význam o senzoru uvažovat. Vyšší vstupní cena a cena případné opravy při poruše bude dlouhodobě nenávratná.

Mapel

V klidovém stavu zhruba 0,1W a při sepnutém stavu 0,5W. Je to přibližné, chce se to podívat na parametry konkrétního čidla.