HelloKiwi

Jakou skupinu (zpěváka) máte nejradši ?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Poison,Whites­nake,Def Leppard,Iron Maiden,Skid Row,Alice Cooper,Kiss,Europe,
Quiet Riot,Motley Crue,Journey,Van Halen apod.

Další odpovědi
GM

Pink Floyd, Rolling Stones, Linkin Park, Lucie, Wanastovky, Christine Perri…

setapouch

Co je ti do toho?

Banán88

Evu s Vaskem, snad jeste Nedvedy s Brontosaurama, vse ostatni je pro mne zcela nevhodne, poburujici, naprosto neakceptovatel­ne !!!

anonym

ACbleskDC,Pink Floyd,led Zeppelin,Mano­war,B.Sabbath,De­ep Purple,Hellowen,at­d,samej bigbít

anonym

Hlavně nic z těchto hudebních masakrů, roluj dolů a cokoliv z toho NEE
http://www.stre­am.cz/porady/hu­debni-masakry
Tudlety holky
http://nmnl.cz/blo­gy/74-rock_-_metalove_bohyne
chlapy jsem nenašla
kapely
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­tegorie:Americ­k%C3%A9_metalov%C3%A9_sk­upiny

quentos

viz mou odpověď na starší dotaz, už 20 let se to nemění ;{)> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nejoblibenejsi-zpevak

Jamajka

Eminem, One Direction. Neh8ujte prosím :)

Bullner

AC/DC , Deep Purple , Sabaton , Rolling Stones , Styx , Survivor , Lordi , Black Sabath atd.
Mám rád Rock a pod.

atena11

Selena Gomez :)

marketa54321

Him, Deathstars

ptáč

Nejraději neposlouchám zpěváky/čky, kteří které umřeli/y a přesto je stále v konzervativních rozhlasových stanicích hrají. Za úkon defekace považuji Beatles, pak dlouho nic. To je tvrdá stolice. Pak následuje ten Václav Neckář s Waldemarem Matuškou. To je stále začátek pravěku. Jestli si lze představit, že každou minutu někdo tvoří svou autorskou hudbu se svou povahou, nepotřebuje k tomu celý žrací orchestr vypitých trumpetistů, pak lze pochopit pocit časové propasti mezi 60ti léty až dnešek, kdy se repertoár žánrů moc neobměňuje. Česky hnus. Před tisíci léty byl zpěvák někým, kdo oblažoval ostatní svým zpěvem, nebo předzpívával, byl obdařený od boha, brnkal k tomu na harfu. Takových lidí bylo málo, ale měli se dobře a byli ctěni, podobně je tomu dnes. Řemeslo se tedy příliš neliší kdysi a dnes. Za nejhorší zpěváky považuji takové, co do očí ostatním vrhnou, že prej zpívání je jejich jediná radost a že chtěj lidem rozdávat radost.
No tak jestli mě chtěj rozdávat radost, tak ať raděj drží tlamu. Vím, kdo má radost ze zpěvu, kdo ji vyjadřuje. Takových je pomálu, takže mě stačí nápad z oblasti Chill out nebo Ambient, tam je málo zpěvu, nebo max vokály, ty tu hudbu nerušej. Radost čiší z lidové písně, z lidových zpěváků.

Ty stejné kapely šedesátých – 80tých let v rádiu to ucpávaj, ten příliv a odliv nových zvuků a hlasů. Tam je rybník starej ix let. Tam to zelená zelenejma hitama, hnusama.
Hele, pamatujete někdo takový pěkný ráno, kdy se čovek probudil a slyšel novou píseň? Vzpomínáte si na to někdo? Jestli ano, tak co dnes? Pane Vostrý, věříte v oldies? Něco tak příšerného, pardon, středověká hudba neustále vtloukaná do hlavy jako povinná četba, váš vkus. Váš hnus.
Pane řediteli českého rozhlasu Brno, pustil byste jednou nahrávku někoho z vyjmenovaných? :

A Tear In The Rain
Adham Shaikh
Aes Dana
Alpha Wave Movement
Altus
Andrew Lahiff
Anjey Satori
Anugama
Atticus Ross
Airsculpture
Ansiform
Arc
Arcanum
Arecibo
Arovane
Asura

Baked Beans
Bartz
brendan pollard
Baked Beans
Beef Terminal
Between Interval
Biosphere
Bjorn Lynne

Carbon Based Lifeforms
Carl Weigarten
Cell
Cliff Martinez
Coldcut
Cordell Klie
Crystalsphere
CyberZen
Celestial Aeon Project
Cliff Martinez
Craig Padilla
CyberZen

Dark Component
Darkhalo
Darshan Ambient
David Helpling
David Schombert
David Wright
Devas
Dreams of Dying Stars
Daniel Pemberton
Deep Space Network
Der Spyra
Diane Arkenstone
Dr. Atmo
Dr Alex Paterson
Drifting in Silence
Dune OST

Electric Universe
Emmanuel Farley
Erik Ursich
Erik Wollo
Escape Tank
Exxos
Erik Seifert
Erik Wollo
EyeScream

Fanger and Schonwalder

gert blokzijl
gert emmens
Global Communications
Grace Valhalla

Hammock
Hallucinogen
HIA and Biosphere
Higher Intelligence Agency

Ian Boddy
Ishq

Chapterhouse
Chronos
Chuck Wild

Ian Boddy
Isan
Ishq

James Johnson
Jaros Lorenc
Johan Agebjorn
John Huling
Jon Jenkins
Jonn Serrie
jozef skrzek
J Arif Verner
James Bernard
Jan Hanford
John Serrie
Jon Hallur
Jon Jenkins
Jonn Serrie
Juno Reactor

Ka – baalim
Kabana
Kip Mazuy
Kodomo

Lemongrass
Liquid Mind
Lucette Bourdin
Lomov
Lustmord

Maps and Diagrams
Matt Borghi
Meg Bowles
Mind Soup
Monokit
Mystical Sun
Marc Mitchell
Martin Donath
Matt Borghi
Meg Bowles
Michael Stearns
Mind Over Matter
Mr. Andrew's Garden
Mystical Sun

Neon
Neotropic
Normally Invisible

Omicron
Open Canvas

Nettless
Numina

Pete Namlook
Photophob
Polygon Windows
Prototype 909

Raison D`Etre
Robert Rich
Ryu
Paul Ellis
PeerGynt Lobogris
Planisphere
Phrozenlight
PRIMITIVE EARTH

Radiowave
Raison D`Etre
Richard Bone
Robert Rich
Robin Guthrie
Rudy Adrian

Sam Rosenthal
Samsa
Sattyananda
SETI
Shadowplay Collective
Sonovo
Sounds From The Ground
Spacecraft
Spacedrifters
Squaremeter
Syndromeda
Samsa
Sandeep Khurana
Sattyananda
Secede
Shulman
Solar Fields
Sonic Mystery
Stellardrone
Steve Roach

Telomere
Thom Brennan
Thomas Nordwest

Terre Thaemlitz
The Future Sound Of London
The Itch Incident
Timeshard
Tom Opdahl
Ulisses Rocha
Ulrich Schnauss

Vir Unis
Valdi Sabev
Vivek Singha

Wojciech Kania

Xenoton

Zero-project

ptáč

Nejlepší kapela ze začátku osmdesátých let, používali okolní zvuky třeba spouštění vysavače. No už nevím co to bylo, málo lidí si vzpomene. Ale je tu uživatel který zbožňuje adoruje Německou Kraftwerk. Prostě ty lidi ještě nevymřeli. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-ceska-hudba-zaostala-oproti-svetove?podobna=1

Dobrá klasika Frankie Goes To Hollywoord a od toho se odvíjí názor na další

HelloKiwi

Já nejradši poslouchám Linkin Park a všechno co je in. :D :D :D :D

setapouch

Chápu to správně, že se ti to třeba vůbec nelíbí, přesto to poslouháš, protože je to „in“?

Banán88

setapouch : :D :D :D :D .. asi tak :D :D :D

anonym

já mám ráda výtahovou hudbu :DD

Banán88

.. jak je libo https://www.y­outube.com/wat­ch?v=S5PvBzDlZGs

anonym

jaaa, das ist es :-3

anonym

<3 pardon