Avatar uživatele
panxnotdead

Jakou máte nejoblíbenější písničku?

Jakou máte nejoblíbenější písničku? Já mám nejradši Don't cry od Guns n´ Roses, kterou poslouchám 2 roky a neoposlouchala se mi. Takové ty dnešní, to si pustím 5× a už mě to nebaví. Taky máte takovou?
Doplňuji:
A vaše nejoblíbenější skupina? Moje nej, jsou Beatles..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Otázka tu není poprvé a moje odpověď se od loňska nemění – „One Night“ od Martiny McBride. Martina McBride je už 18 let mou nejoblíbenější zpěvačkou; před zmíněnou písničkou zaujímala přední pozici její autorská „Anyway“, která od té doby zaujímá čestné druhé místo.
Pokud bych měl vybírat jen z hudebních skupin, vyhráli by to asi The Cranberries

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

posledních pár měsíců klidně 20× denně poslouchám tuto písničku-http://www.you­tube.com/watch?v=h0goq­TFAzEA

Oblíbená skupina-Kabáti, Metalica, Nirvana, Team, Škwor, Alkehol, …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nejoblibenejsi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

moje nej je písnička Cudi the kid-Steve Aoki,Travis Baker,Kid Cudi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Jednoznačně Nothing else matters, mám na ni dost osobních vzpomínek, ať milých, či méně milých.. Perfektní je také Kashmir od Zeppelinů, či Stairway to heaven rovněž od nich. Jinak především poslouchám hudbu, která je úžasná i beze slov, ale k tomu již otázka nebyla míněná. 🙂
Doplňuji:
Ještě když koukám na odpovědi, Quentos mi připomněl The Cranberries! Bože, že já tam ještě něco tak důležitého zapomenu dopsat, hlava děravá jsem. Skladbu Zombie zná opravdu každý, každopádně i ostatní jejich tvorba je naprosto úžasná, uklidňující.

Upravil/a: WeeBear

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Poison-Alice Cooper,Fantom of the opera-Nightwish,Pro­mentory-nevím jak se jmenuje skladba,ale její melodie provází posledních pár minut film Last Mohicans-v neděli to hráli v Talentu nějací maníci snad z Brna na cimbál a to se mě postavilo i to,co nemám.
Pak ještě Perfect strangers-Deep Purple, Should I-Kingdom Come.
A seřadit ty první tři prostě nejde,nejde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

The Best od Tiny Turner, hodně věcí od Elánů, rockové balady od Katapultů, skoro vše od Kryštofa, Jarka Nohavici, nově miluju Adele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Já mám více oblíbených písniček, protože každá, která je oblíbená – jakože OPRAVDU oblíbená, tak pro mě něco znamená. Nothing else matters je prostě srdcovka, protože je nádherná a je to jedna z písní mé nejoblíbenější skupiny a o významu textu ani nemluvě. Dále taky mám ráda Čech, Bílej jezdec od Orlíků ( a říkejte si co chcete…bílou ligu tu nebudu zveřejňovat, ale je taky dobrá), protože mi připomíná pocit hrdosti na svůj původ. Když už jsem zabočila k Orlíkům, tak zmíním Landu, který je můj nejoblíbenější zpěvák. U něj je to složitější, protože jeho písně jsou všechny stejně dobré. Ale jedny z nejlepších asi jsou Blaničtí rytíři, Ztracení hoši. Pak mám ráda od U2 – with or without you, to je taková písnička když jsem zamilovaná a nějak takhle naladěná :D na další si nemůžu vzpomenout

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lizart121

Vše od My Chemical Romance =)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV