Tomadollar

Jakou si mám dát barvu tkanicek?

Dobré ráno, chci se zeptat: Mám kožené černé boty vysoké zhruba do půlky lýtek a napadlo mě že bych si do nich dal tmavě červené tkaničky. Někde jsem viděl že to vypadá docela drsně, ale bojím se že by to vypadalo směšně. Mám tedy otázku: Mám si dát červené tkaničky nebo ne?

Nejlepší odpověď
Filip84

Dej si je!

Pokud Ti to ještě nikdo neřekl, v postindustriální společnosti je oděv výrazem individuality, nikoli společenskou konvencí. Jiným do toho, co nosíš, není nic potud, pokud Ti, jako muži, nečouhá na veřejnosti klobása, koule nebo není vidět řitní otvor.

Přirozeně, jiná věc je sociální interakce, že, ku příkladu, není každé oblečení vhodné na funus, nebo k audienci u nizozemského krále. To už je věcí taktu, ohleduplnosti, atp.

Pokud se budeme bavit o neformálním oblečení, tj. v čem chodíš normálně po ulici, nebo jdeš například na nákup, tak tam opravdu neplatí jiné omezení, než to, co je popsáno v prvém odstavci.

Tobě záleží na tom, co si o Tobě jiní lidé myslí (míním tím v tomto směru)? Pokud ano, pokud si pouštíš cizí lidi až tak blízce k sobě, necháváš si je srát se Ti do života, tak pak to nenos. V opačném případě je odpověď e contrario. 🙂

Další odpovědi
Mravenec

Dej si je!

Nos si co chceš, nikomu do toho nic není. 🙂

Drap

Nedávej, nebuď směšnej

Dej si raději fialové, vzdáš tím hold Petru Fialovi.

cappuccino

Dej si je!

Ja bych si na tvem miste koupila aspon tri barvy a stridala je! Treba nejake neonove, napadne. Muzes mit jine na zimu a jine na jaro.

kendirr

Nedávej, nebuď směšnej