briketka10

Jakou pokrývku hlavy nosíte v deštivém, sychravém počasí a mrazu?

Je to při dešti kapuce, nebo jen kšiltovka,
při silném větru obojí a mrazu teplou ušanku,
nebo kulich s bambulí či bez bambule?
Používá někdo z Vás také teplou šálu na hlavu,
když není zbytí a nemá po ruce nic jiného?

Děkuji Vám Všem za odpovědi

Nejlepší odpověď
BANAN93

Normálně nosím kšiltovku podpořenou bundou s kapucí (když je zle) – když jdu na ryby vezmu si i kulicha (rozhodně ne s bambulííííí !!!! :D ) . V zimě když fakt mrzne, je sníh a fouká a já jdu do lesa a polí se psem, tak si vezmu tenkou lyžařskou kuklu příjemnou na obličej a připadám si jak na severním pólu, jdu klidně přes zasněžené pole jak po solném jezeře :D a pes „HANZ“ německý ovčák, má tyhle procházky moc rád.

Další odpovědi
gecco

Nosím leccos od moirového šátku přes fleecovou čepici po klobouk – podle počasí a ´akce´…
😉
Když není zbytí, nasadím na hlavu i čepici z novin nebo trenýrky…
😉

iceT

V létě nic, v zimě taky nic, maximálně kapucu, pokud bunda kapucu má a je moc velká zima.

chachar1922

Léto – kšiltovka před sluncem, kapuce v dešti
Zima – případně jen kapuci

Nenosím nic moc na hlavu, protože nosím tak blbý účes, že kdyby se mi rozcuchal tak se zblázním.

redy

Za deště nic, když mrzne tak kulicha s bambulí.
Ale mám i jiné pokrývky hlavy 🙂

Drap

V létě, v zimně pořád kšiltovku, bez ní ani ránu.

Agneta

Kulich s kožešinovou bambulí, polární ušanku nebo jen čelenku:D

anonym

V práci kšiltovku celoročně, u zabíjačky a výroby zmijovku a jinak nic.

Rocker

Kapucí od mikiny

anonym

Mám 3 zimní čepice a jednu kšiltovku na jaro.

jirka F

V děštivém kapucu nebo deštník v sychravém čepici na uši a v mrazu taky teplejší čepici na uši a v mrazu přesahujím – 14°c jsem povinen nosit i ty teplý čepice které pokrývají i tváře z důvodu hrozící opakované obrny licního nervu.

Ps: pro ostatní co tady říkají že nosí kšiltovku i v zimě tak se chci zepta to vám není zima na hlavu

Luxx

déšť, sychravé počasí i mráz → kapuce

čepici ani kšiltovku na mě nikdo nedostane!

AmazedWolf

Ať je léto nebo zima, nosím jen kapuci na mikině nebo bundě.

Frogman

V létě kšiltovku a zimě kapuci. Na vlasy jsem háklivý!
Dřív mě štval i malý větřík (to bylo nadávek… :DDDDD ), ale od té doby, co si od mamky půjčuju lak na vlasy, mám pokoj. :DD

anonym

Kšiltovku skoro celej rok a v parném létě čelenku a taky na lyžích čelenku.

briketka10

Ad jirka F

ony existují i zimní kšiltovky, anebo takové,
které se dají přetáhnout přes uši proto je lidi
nosí a proto se taky prodávají :))
Vůbec nevím proč jsem Ti dala paleček, když s
Tebou nesouhlasím, omlouvám se Všem dalším :))

briketka10

No vidíš a to bylo řečí okolo có :))
Taky někdy použiju lak na vlasy, ale
jen, když nosím zapletený cop ten se
mi taky pod kapuci někdy rozhází:(
Jo s vlasy je to potíž.

Frogman

To teda potím opravdu je! :DD
Jedné kámošce vždycky ty vlasy cestou do i ze školy lítaj, když je vítr, to je vždycky strašná sranda..!! :DDD

briketka10

Jedna moje nejlepší kamarádka,
když jsem bydlela v Praze a jely
v metru ze schodů dolů si musela
držet ofinu měla ji nalakovanou
a vypadala moc komicky já o tom
vůbec nevěděla až potom, když se
kulmovala (byla to móda) jsem si
všimla, že musí, protože má moc
vysoké čelo a stydí se za něj měla
celý vlasy, jako jednu deku :))

Frogman

Aaa… To taky naštve.. :)

Frogman

*potom

briketka10

Tak dobře těším se na Tvou odpověď.

Frogman

Už je tam! :)) :DD

briketka10

Frogmane

Ty neodpovíš?

Frogman

Jistě, že odpovím, kolikrát to jen všechno proběhnu a pak se k tomu postupně vracím. :DD

Frogman

Chachare1922, mám to úplně stejně. :DD Ještě, že existuje lak na vlasy, protože to bych nemohl kvůli blbýmu větru jít nikam… :DDD

chachar1922

Jojo :D Používám taft největší tvrdosti, ale proti zimní čepici by se asi neubránil :D

Frogman

Já používám Taft tvrdosti 4 a 5, ale až teď jsem zjistil, že už (nevím, jak dlouho) je dokonce i stupeň 6. :DD
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=B1NMNQFl0Rc
V tom videu docela drží, takže s čepicí by snad neměl mít problém. Až se mi dostane pod ruku 6, tak ji hned musím vyzkoušet! :DD

chachar1922

Šestku jsem měla taky, ale kupuju už jen pětku. Šestku jsem měla, když jsem si načesávala čírečko :D
Ale jako, nějaký velký rozdíl mezi 5 a 6 jsem očividně nepoznala. Měla jsem ji jen jednou. Ale teď už svoje čírečko nemám, tak proto mi možná stačí jen 5. Ale pokud bude krutá zima a budu muset chodit v čepce, tak koupím tu šestku a uvidím zda vlasy pod ní vydrží :D

Frogman

Díky za mini recenzi. ;) Oba to vyzkoušíme, ale zatím se větší zima nechystá… :DD

Agneta

Briketko gratuluji k pěkné otázce: 9 hvězdiček a 14 odpovědí – tedy dosud…:DD

anonym

Jugare, briketka se ptala, zda na hlavě a „né“ na lyžích!

briketka10

Nosím vše co je napsané v otázce:))

anonym

koupila jsem si posledně, asi před měsícem, zimní čepici s logem Rammstein a pak mám ještě něco s lebkama aj kšiltovku + nějaké placky…https://w­ww.youtube.com/wat­ch?v=EOnSh3QlpbQ

Agneta

Rammstein je super, a rozumíš těm textům taky, máš je v češtině?

briketka10

Taky je mám ráda a texty jsou
jen některé na karaoke texty,
ale nekvalitně přeloženy do
češtiny :
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/rammste­in/rosenrot-4901

anonym

Mám základy AJ zkusím karaoke texty, dívala jsem se zatím jenom na Marilyna Mansona – eat me, drink me, to je taky cool, díky.

briketka10

Rammstein je původně z NDR a zpívaj
napůl německy i když se někdy zdá, že
je to angličtina těm textům moc nerozumím,
ale taky mám základy NJ i AJ jsou mi prd
platný při zpívání zachytím každý třetí
slovo :((

19. února 1995 se v Berlíně zúčastnili soutěže pro mladé hudební skupiny a jako vítězům jim bylo umožněno vytvořit demonahrávku o čtyřech skladbách. Rammstein tehdy nahráli Das alte Leid.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rammstein#Vznik_sku­piny

briketka10

Našla jsem, kde se vyskytuje AJ je to zde :
Angličtina se vyskytuje v písních Amerika a Pussy, dále také v cover verzi písně Stripped od Depeche Mode. V písni Stirb nicht vor mir zpívá anglicky zpěvačka Sharleen Spiteri, tak se Ti omlouvám.

Luxx

zapomněli jste na ruštinu.. MOSKVA, RAZ, DVA, TRI :)

Luxx

a taky na španělštinu.. TE QUIERO PUTA.. to jen tak pro doplnění :)

briketka10

Vím, že používají ruštinu, španělštinu
a francouzštinu v 1 songu, ale to je ve
Wiki v napsáno :)
Více je v textech němčina :)