akvidzerp

jakou nejdražší skotskou whisky ste pili?

u mně 500.Měli ste někdo nějakou za kterou ste už dali pořádnou sumu?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Když jsem byla ve Skotsku, tak jsem tam v jedné soutěži vyhrála 50tiletou :o) Tatík ten rok zrovna slavil stejné kulatiny, tak jsem mu ji věnovala, a pak se s náma podělil.

Další odpovědi
briketka10

byla jsem jen pozvána a pila jsem tu 12 letou a to hodně, ale nic mi nebylo..
říká se, že po kvalitě se blbě nedělá 🙂
ale dobře jsem si zatancovala to jó..

nikeroska

Já pila Dewar´s (ku) přímo ve Skotsku v přepočtu na naše asi za 2.000,– ale nic moc mě osobně nechutnala ;) vodka je lepší :)

KdoSiOdJinud

Pil jsem 20letou, byla to síla 😁 Vzpomínám jen na začátky, pak už ne… Naštěstí jsem neplatil, tak nevím jaká byla cena

mojitek

nejstarší jsem pil J.W. Blue Label-a to je fakt stará whisky.