Avatar uživatele
agent00?

Jakou nabidnout hodinovku cloveku, co si sedne k oknu a bude nepretrzite cele noci pozorovat morzeovku v protejsim okne?

Celonocni sviceni = carka a zhasnuti behem noci = tecka.

Zajímavá 0 před 1621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Otázka je jasná. Hledáš člověka, který bude sedět a čumět z okna a zapisovat, nebo hlásit , jak kdo svítí a ne a chceš to vyhodnotit jako morzeovku. Tak počítej s tím, že je to nepřetržité soustředění, aby nic neuniklo. Přirovnal bych to k platu pilotů, nebo špičkovému vojákovi, který se musí stále soustředit
A co kdybys natáčel světelné záblesky a pak si udělal program, který by ti to přímo vyhodnotil nebo dokonce zapsal do lidské řeči – to by vyšlo levněji než platit někomu.Schválně si sedni a koukej se 4 hodiny na nějaká světla a pak to chtěj, aby to dělal někdo druhý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

A ptáš se na co? Otázka je značně zmatená beze smyslu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

To je zase bláboloidní otázka…

Příště to napiš pořádně… Už jsem to pochopil. No… existují na to dostupné technologie. Nikoho bych neplatil.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zavřít Chocholouškovi tebe i jeho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Není mi jasný, jak se budou svítit třeba 2 nebo 3 čárky za sebou.
Když nechci zhasnout, aby to nebyla tečka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
okno007

Osobně si nemyslím, že je vůbec možné takto zodpovědný úkol delegovat na třetí osobu. Jeho zájmy by se mohly lišit od těch Vašich, nedokážu si představit částku, která by pro něj byla dostatečně motivační, aby nedocházelo k manipulaci s výsledky. Pokud se přeci jen rozhodnete pro najmutí externisty volila bych nejlépe dámu ve vyšších letech, nejenže její klid a letité zkušenosti zaručí kvalitu práce, ale navíc její svědomí a skautský duch ji nedovolí požadovat astronomickou hodinovou mzdou, jakou by mohl chtít mladík přirovnávaný k pilotu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

A jak se budou rozlišovat mezery mezi tečkami a čárkami, mezi jednotlivými znaky a mezi slovy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Takováto činnost by se dala přirovnat k práci nočního hlídače. Ti berou něco mezi 100 až 150 Kč/hod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

elkon: Chocholoušek je sám blázen. Chtěl zabít dva lidi bazukou. Já jsem chtěl jednoho člověka holýma rukama. Navíc já jsem toho dobrovolně zanechal, zatímco Chocholoušek měl pouze špatnou mušku.

před 1621 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek