MiKu

Jakou máte zkušenost s léčbou zeleným světlem?

Vygooglila jsem si toho dost, zajímá mě spíš pokud tu někdo má osobní zkušenost nebo někoho zná, komu to pomohlo… Děkuji!

Odpovědi
mzm

Mám jistý kurz, kde nám pečlivě vysvětlili, že každý je citlivý na jinou frekvenci/intenzitu (něco jako alergie na různé podněty), takže „léčení zeleným světlem“ (řekněme spíš působení zeleného světla) na člověka je hodně individuální. Tím nepopírám, že na někoho to může mít i léčebné účinky (i fyzické).