janek66

Jakou máte svou oblíbenou značku žárovek H4?

Hlavně co se týká svítivosti a výdrže.Zásoby "Tesel"došly,tak do čeho se dát.

Nejlepší odpověď
cukrar

nemám značku, dám jakoukoliv, kterou seženu ze starší zásoby.

Další odpovědi
jancacv

no nevim jak Vy,ale já jsem z obyč. žároviček došla k Osramu,jsou sice dražší,ale mají výdrž oproti těm z obchoďáků a neznačk.pump

led

Osram, Philips

mosoj

Protože k jedněm z mála špatných vlastností mého starého auta byly i málo svítící reflektory, byl jsem nucený experimentovat a zkoušet žárovky se zvýšenou svítivostí označované jako + 30%, + 60% atd.

Vyzkoušel jsem většinu značek které byly na trhu a jednoznačně nejlepší a nejlacinější byly žárovky H4 Tungsram + 60 %. A u těch jsem také k maximální spokojenosti zůstal.
Nyní se připravuji že je dám i do nového auta i když svítí dobře.
http://www.au­to77.cz/Autoza­rovky-12V-H4,-HR2,-HS1-12V-H4-60-55W-P43-+60procent-sada-2ks-Kateg=316Zbozi=TU50440MPU

Jenom malý poznatek. Nekupujte takové žárovky které nemají UV filtr. Po delším používání takovýchto žárovek vám zežloutne „sklo“ reflektoru pokud je z umělé hmoty!!!!! Rada „dám takovou žárovku jakou seženu“ je opravdu za všechny prachy.

Zdroj: http://www.au­to77.cz/Autoza­rovky-12V-H4,-HR2,-HS1-12V-H4-60-55W-P43-+60procent-sada-2ks-Kateg=316Zbozi=TU50440MPU

milan.is

Absolutně nejlepší jsou asi Osram night breaker, přidávám nejlevnější e-shop, kde je mají: http://tuning­.autodoplnky.cz/za­rovky-osram-night-breaker-o-90-vice-svetla-o-10-belejsi/zarovka-osram-night-breaker-h4-12v-60-55w-patice-s46320343