misus

Jakou mate nejraději písničku od green day a my chemical romance?

Nejlepší odpověď
P.T.

Od GD – 21 Guns, Basket Case
Od MCR – Helena, Famous Last Words

Jinak je jich samozřejmě mnohem víc a všechny poslouchám rád.

Další odpovědi
quentos

od Green Day mám nejradši „Closing Time“, ale taky „21st Century Breakdown“, „Basket Case“ či „Last of the American Girls“ … těžko říct, která z těchto je u mě úplně nej, mám je rád tak nastejno

KristýnaN

Green Day – Wake Me Up When September Ends
My Chemical Romance – "Welcome to the Black Parade
Obě dvě písnišky jsou už staré,ale mám je stále ráda ;)

Adelas Iero

Uff.. To je těžké.. Obě kapely mám dost ráda a nemůžu si vybrat jen pár písniček..