Avatar uživatele
blesk26

Jakou máte nastavenou domovskou stránku? Viděli jste videonávod a používáte zobrazování otázek na Seznam.cz?

Čistě ze zvědavosti by mě zajímalo kolik z Vás uživatelů tady na Odpovědích používá jako výchozí stránku Seznam.cz a kolik lidí si návodu všimlo a ví o té možnosti. Zkusil jsem to a je to pěkná věc, akorát Seznam nepoužívám, tak to moc nevyužiji. Zůstávám na funkci Hlídač. Co vy, využijete to?

http://www.od­povedi.cz/tipy/vi­deonavod
Doplňuji:
Tak jsem se zamyslel nad tím, co psala popelka a opravdu to po kategoriích asi není ideální a proto jsem napsal administrátorům, jestli by nebylo možné poskytnout RSS všech otázek, bez ohledu na kategorii.

Prý můžeme použít RSS feed http://www.od­povedi.cz/rss0­.xml s tím, že předělají návod a přidají to tam :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, mosoj, kapka, 2vk2, PostApMan před 5059 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Já si videonávodu všimla, Seznam sice jako domovskou stránku mám, ale otázky jsou častokrát stejně zařazeny do špatné kategorie, takže se raději podívám rovnou tady na Odpovědi, než abych si nastavovala všechny kategorie do Seznamu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Seznam mám jako domovskou stránku, ale nejsem přihlášen kvůli Pošťákovi (několik účtů najednou). Veškeré otázky mi díky „Hlídači“ chodí na e-mail a Pošťák mi hned ohlašuje novou poštu i s náhledem. Takže tato novinka (videonávod) je pro mne zbytečná a nefunkční.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Dobrýýý, zase jsem o něco chytřejší, děkuji za tip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

toho jsem si nevšiml, na Seznam totiž moc nechodím; taky zůstanu u hlídače. Já mám jako domovskou stránku svůj fanouškovský emailový provider na stránkách zpěvačky Martiny McBride, jíž jsem už nějakých šestnáct let fanouškem na život a na smrt:

http://freema­il.martinamcbri­de.net/email/scrip­ts/loginuser.pl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Používám Seznam. Videonávodu jsem si všimla, koukla. Já používám ale RSS, kde mi otázky vyskakují v okýnku v pravém dolním rohu obrazovky 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek