blesk26

Jakou máte nastavenou domovskou stránku? Viděli jste videonávod a používáte zobrazování otázek na Seznam.cz?

Čistě ze zvědavosti by mě zajímalo kolik z Vás uživatelů tady na Odpovědích používá jako výchozí stránku Seznam.cz a kolik lidí si návodu všimlo a ví o té možnosti. Zkusil jsem to a je to pěkná věc, akorát Seznam nepoužívám, tak to moc nevyužiji. Zůstávám na funkci Hlídač. Co vy, využijete to?

http://www.od­povedi.cz/tipy/vi­deonavod
Doplňuji:
Tak jsem se zamyslel nad tím, co psala popelka a opravdu to po kategoriích asi není ideální a proto jsem napsal administrátorům, jestli by nebylo možné poskytnout RSS všech otázek, bez ohledu na kategorii.

Prý můžeme použít RSS feed http://www.od­povedi.cz/rss0­.xml s tím, že předělají návod a přidají to tam :)

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já si videonávodu všimla, Seznam sice jako domovskou stránku mám, ale otázky jsou častokrát stejně zařazeny do špatné kategorie, takže se raději podívám rovnou tady na Odpovědi, než abych si nastavovala všechny kategorie do Seznamu.

Další odpovědi
Bumbes

Seznam mám jako domovskou stránku, ale nejsem přihlášen kvůli Pošťákovi (několik účtů najednou). Veškeré otázky mi díky „Hlídači“ chodí na e-mail a Pošťák mi hned ohlašuje novou poštu i s náhledem. Takže tato novinka (videonávod) je pro mne zbytečná a nefunkční.

kapka

Dobrýýý, zase jsem o něco chytřejší, děkuji za tip.

quentos

toho jsem si nevšiml, na Seznam totiž moc nechodím; taky zůstanu u hlídače. Já mám jako domovskou stránku svůj fanouškovský emailový provider na stránkách zpěvačky Martiny McBride, jíž jsem už nějakých šestnáct let fanouškem na život a na smrt:

http://freema­il.martinamcbri­de.net/email/scrip­ts/loginuser.pl

Jahoda

Používám Seznam. Videonávodu jsem si všimla, koukla. Já používám ale RSS, kde mi otázky vyskakují v okýnku v pravém dolním rohu obrazovky 🙂