ZangetsuTS

Jakou mám mít práci abych se staral o živočichy jako tučnáky,tygry,med­vědy,hady,opi­ce ap ?

Psy ne ! jsou odporní ( Nepište to tu prosím jako jinde )

Nechci pracovat v zoo,zverimexu ap
Doplňuji:
Jak vybíravý
Z tady tohodle ti výjde asi 500.000 zvířát mno .. :D
Tobě taky vadí ty psiska ?o omg

Nejlepší odpověď
Drap

Jinak než ošetřovatel v ZOO to ale opravdu asi nepůjde.
Přece jenom by tu jednašance byla, když nechceš zverimex ani ZOO. Staň se preparátorem

Další odpovědi
terry

Nejsi trochu vybíravý?
Doplňuji:
Sice vyjde asi 500 000 zvířat, ale ty také nechceš pracovat v ZOO, ani ve zverimexu, ani......

A psi mi navadí. Mě nevadí skoro žádná zvířata.

venkovan

Na celém světě najdeš různé národní parky,záchranné stanice apod. Není nic jednoduššího než se naučit jazyky (třeba španělsky) a jet pracovat do pralesů Amazonie, kde je mnoho vzácných živočichů které je nutné zachránit před postupující těžkou a kolonizací pralesů. V Indonézii zas se můžeš zúčastnit záchranného chovu orangutanů, v Číně světoznámé pandy, v Polsku zubři a vlci. U nás najdeš mnoho záchranných stanic – mrkni se na web ministerstva životního prostředí, či na web tvojeho krajského úřadu.
Prostě všude je šance.
Než se rozhodněš pro jedno místo, můžeš po světě putovat prostřednictvím třeba britské organice BTCV, která na prinicpu dobrovolnictví v řadě zemích zachrańuje či studuje ohrožené živočichy.
Neboj – je to jen na tobě!!!

Babsi

A kde by jsi s nimi jako chtěl dělat? Jako veterinář se k nim dostaneš jen v zoo, protože naděje, že ti taková zvířata někdo donese do ordinace je malá. A podle toho jak se tu vyjadřuješ pochybuji, že by jsi vůbec měl na to stát se veterinářem. Protože když chce někdo pomáhat zvířatům a starat se o ně, tak pomáhá všem. Ne jenom těm exotickým díky, kterým si bude moct před ostatními zamachrovat!
P.S. zamysli se náhodou jestli náhodou nejsou odporné tvoje názory, protože psi jsou úžasná zvířata !

Ano-ja

To je jednoduché – zajeď si na severní pól, do Afriky, do lesa a nebo si hada a opici kup :)

roxy52

Jak můžeš chtít dělat se zvířatama,když ti jsou některá odporná??? Neslišel jsi třeba náhodou někde,že tam berou dobrý výplaty???