Anonym012

Jakou maji financni hodnotu papirove 50 koruny?

Vtipne a pubertacke poznamky si nechte. Budte dospeli a ne decka, Dekuji.

Nejlepší odpověď
annas

"Podívejte se, zda ta vaše padesátikoruna nemá na zadní straně znak připomínající srdíčko. Jde o vzácnou sérii a za takovou Anežku byste mohli dostat až několik desítek tisíc korun!

Více na http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-volny-cas-koktejl/469901/mate-jeste-doma-papirove-padesatikoruny-tak-snad-budete-mit-stesti-a-vlastnite-maly-poklad.html?ut­m_source=proze­ny.blesk.cz&ut­m_medium=copy

Pohybuje se pod nominální hodnotou, někde uvádějí Kč 50 – 60 Kč. Záleží, na koho narazíte i na na dalších faktorech. . Sledujte inzerc, burzu, dovíte se víc.

http://tn.nova­.cz/clanek/ne­platite-vzacnymi-bankovkami-radeji-si-to-zkontrolujte.html
--

Neuvedl jste rok vydání, záleží take na stavu bankovky atd. Největší zájem je o padesátikoruny se srdíčkem, zřejmě série B.

Podle čeho soudíte, že si z vás někdo dělá legraci? Přečetl jste si odkazy, uvědomil jste si, že se na zadní straně padesátikoruny liší?
.
Pokud se vám něco nelíbí, třeba na odpovědi s uvedeným zdrojem, reklamujte u autorů článků. Vaše doplnění otázky je nevhodné.

Další odpovědi
Rokio

Nic si za ně nekoupíš, protože jsou už neplatné, ale můžeš zkusit štěstí v bazaru, či v nějakém starožitnictví, nebo můžeš je nabídnout na internetu. Každopádně bych si na tvém místě alespoň jednu na památku.

Brblal

Zkuste je nabídnout sběratelům např. na Aukru, sbazar, ale dostanete max. 100 Kč/kus, nemá to vyšší hodnotu, platilo to nedávno a bylo jich vydáno hodně.

ivzez

Rokio, starožitnictví?
Snad nějakou sběratelskou burzu.

Rokio

ivzez: Omlouvám se. Máš pravdu.