Niqy

Jakou koupit velikost dámských bot?

Jedná se o dámskou obuv uzavřenou, kožené baleríny.
Když má člověk velikost chodidla 23,8cm a výrobce uvádí…
vel.37 : délka stélky 24,1 cm a délka chodidla 23, 6 cm
vel.38: délka stélky 24,8 cm a délka chodidla 24,3 cm
Jakou velikost si má člověk koupit, vel.37?

P.s.vím, že kožené boty se můžou ještě trochu roztáhnout
Výrobce za 3 dny nenapsal,

Děkuju za odpovědi

Odpovědi
Drap

cappuccino

Podle tabulek mas vel. 37.
Zadej si na vyhledavaci: „tabulka velikosti bot“, tam to najdes.

@Mesias: to podle tebe mame chodit bez bot? Poc si myslis, ze baleriny jsou spatne boty?
Radeji se nevyjadruj k vecem, o nichz nemas ani paru!!

Filip84

Musíš ty boty vyzkoušet. Nejde jenom o délku stélky, jde taky o to, že stélka může být kratší, než je celková vnitřní délka boty, ale taky tam může být napresovaná na fest. Pak jde taky o šířku boty, oproti U. S. evropské číslování šířku boty nerozlišuje, a tak když je Ti ouzká, musíš si koupit o číslo větší.

Já chápu naprosto, že u balerín ty boty musí sedět, a tak je lepší je koupit osobně a vyzkoušet, než objednávat přes internet. Nebo objednej, ale pak – prostě a jednoduše – počítej s tím, že vyzkoušíš a třeba budeš vracet, nebo měnit velikost. Jinak to prostě nejde.