dust8

Jakou jste kdy viděli nejlepší cenu v ČR za kilo čerstvých nemražených jahod?

Nejlepší odpověď
Emefej

10 Kč/kg. Samozběr, cca v roce 1995.

Další odpovědi
Malvína

To je zajímavá otázka. Vlastně nevím! Jahody mám převážně domácí a když nejsou a honí mě mlsná, koupím a nekoukám. Zas tak často je nekupuji, tak mě to nezruinuje.

Drap

Před rokem 89 bývaly ceny cca 6 – 8 kč

Alova

Já jsem kupovala kolem stovky ve slevě v Tescu a nebo v Makru, a protože u nás ve velkém jíme ovoce, tak sledujeme www.mujletak.cz, kde se pravidelně zobrazují slevy z různých řetězců, kde mám vše na jednom místě.