reika

Jakou jednoduchou mikrovlnku doporučíte?

Dobrý den. Chci si pořídit novou mikrovlnku, která by byla jen na ohřev. Poslední mikrovlnku jsem měla s četnými programy, ale nevyužila jsem je, používám jen ohřev. Poradíte mi? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že je to jedno. Čím jednodušší ovládání, tím lepší. Rozdíly v kvalitě asi moc velké nebudou, rozhodující díl je magnetron a ten je asi všude stejný.

Další odpovědi
Kajoch

S digitálním displejem je zbytečná investice.Mecha­nické kolečko už nabízejí trouby do 1000 Kč.

Dochy

Souhlasím s kolegy. Vem asi co nejlevnější. Pokud to nebude o mnoho dražší vzal bych radši známější značku.