N A T Y S

Jakou hodnotu má severní polární kruh?

protřebuju do zítřka plosím :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Tady se školní úlohy neřeší. Víš o existenci Wikipedie?

Další odpovědi
hapiky

Pokud se jedná o polohu, tak je to přibližně na 66°33'39". Kdyby něco, tak jsou dva: severní a jižní.

Dochy

Jak bys jej jako chtě hodnotit? Jakou hodnotu má čára nakreslená v písku?

nyjono

Myslíš v penězích?
To je jako se zeptat, jakou hodnotu má Slovensko.

Gonfaloniér

Co to? Jak hodnotu?
Hodnotu pro koho? Nemyslíš polohu? Jinak nemá žádnou konkrétní hodnotu. Jedině abstraktní a tu může vidět každý sám a tím pádem má pro každého jinou hodnotu.

aliendrone

To že něco nevíš je politováníhodné, ale normální. Ovšem neumět se ani pořádně ZEPTAT, to je vzorová ukázka TRAGÉDIE. :(

Má rada zní > Otázku neřeš a jdi se rovnou zastřelit, uděláš svět o trochu LEPŠÍM. ) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Ale Aliene… Já chápu, že Tvým invazním choutkám eliminace lidstva vyhovuje, ale mi lidé nadále budeme postupovat trochu lidštěji a doufat, že dalšími žánry vč. KOMEDIE a SATIRY, budeme dál naši rasu rozvíjet…

aliendrone

Dochy>>> ;) :)