Alesh

Jakou free VPN?

Nepotřebuju nějaké velké datové limity, ale rád bych se vyhnul reklamám a jakýmkoli poplatkům. Nějaký tip?

Odpovědi
Edison

OpenVPN. Nevíš ale, co VPN je.

CTTON

Já používám https://www.fre­eluckyvpn.net, jedná se o velmi kvalitní službu kterou doporučoval ve svých videích například Stejk nebo StaySteak. Je velmi rychlá a navíc ůplně zdarma. Na výběr je z celkem okolo 7 zemí, což sice není moc, ale tyto země patří mezi nejsvobodnější.

Alesh

Edisone, tvoje pocity mi prosím nesděluj, nezajímají mě. Díky.

Edison

Tak jsem to upravil k obrazu tvému. 😁

Alesh

Odpovídej pouze na to, na co jsi tázán. Dokážeš tomu svému vnitřnímu pnutí odolat? 🙂

Edison

Ty mi poroučet nebudeš!!! Ty teda fak NE! 😁

Alesh

Co to meleš, ty lojzo? 🙂

Edison

Áááá… mladík ani neví, co píše… 😁

Alesh

Óóóóó, děkuji za kompliment, moudrý starče! 🙂