22aa

Jakou dětskou muziku nebo film koupit za peníze místo stahování pro sebe? Chtějí nám smazat uložto!

Dobrý den.
Mám špatné zprávy! Uložto bude končit a jestli bude kvůli uprchlíkům lockdown kvůli covidu tak nevím co dělat když ulozto končí.
Prosím nevíte co bych dělat kdyby byl lockdown kvůli tomu.
Přece nebudu čumět na nové pohádky z roku 2022 nebo poslouchat písně pro děti z roku 2022 nevím jakou.
Děkuji.
A chci jen dodat: Bude to naštěstí hoax? pošlu link:https://www.ki­nobox.cz/clanek/21781-ulozto-exekuce

Odpovědi
Disraeli

Uloz.to končí už víc jak deset let. Ale nemusíš se bát, že by opravdu skončilo.
Teď jim akorát odstřihli appku z Google play. To, že se sem tam ozve nějaký majitel práv na některé filmy, studia, stanice a podobní, kteří zakročují proti ulozto, to není nic nového, to se děje pravidelně.

22aa

To mám ale velké štěstí. Jinak bych přišel o pepíčky z alba at žije josef a další co mám nahráno pro sebe.
A kde to vidíte že končí víc než 10 let?
Děkuji.

Disraeli

No nekončí (ani teď ne… končí jedině na google play, ale to je tak vše). Jde jen o to, že za posledních víc jak deset let bylo plno takových článků o tom, že uloz.to má problémy a možná skončí… za porušování auroských práv a podobně.

22aa

Díky moc za info. Mě to zachránilo že o úplném ukončení je pouze hoax co píšou články.
Problém vyřešen.

22aa

Omlouvám se sorry že jsem šílel!!! Naštěstí je to jen 100 tisíc pokuta. Furt myslím na tu situaci.