Avatar uživatele
22aa

Jakou dětskou muziku nebo film koupit za peníze místo stahování pro sebe? Chtějí nám smazat uložto!

Dobrý den.
Mám špatné zprávy! Uložto bude končit a jestli bude kvůli uprchlíkům lockdown kvůli covidu tak nevím co dělat když ulozto končí.
Prosím nevíte co bych dělat kdyby byl lockdown kvůli tomu.
Přece nebudu čumět na nové pohádky z roku 2022 nebo poslouchat písně pro děti z roku 2022 nevím jakou.
Děkuji.
A chci jen dodat: Bude to naštěstí hoax? pošlu link:https://www.ki­nobox.cz/clanek/21781-ulozto-exekuce

Upravil/a: 22aa

Zajímavá 0 před 780 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Uloz.to končí už víc jak deset let. Ale nemusíš se bát, že by opravdu skončilo.
Teď jim akorát odstřihli appku z Google play. To, že se sem tam ozve nějaký majitel práv na některé filmy, studia, stanice a podobní, kteří zakročují proti ulozto, to není nic nového, to se děje pravidelně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

To mám ale velké štěstí. Jinak bych přišel o pepíčky z alba at žije josef a další co mám nahráno pro sebe.
A kde to vidíte že končí víc než 10 let?
Děkuji.

Avatar uživatele
Disraeli

No nekončí (ani teď ne… končí jedině na google play, ale to je tak vše). Jde jen o to, že za posledních víc jak deset let bylo plno takových článků o tom, že uloz.to má problémy a možná skončí… za porušování auroských práv a podobně.

Avatar uživatele
22aa

Díky moc za info. Mě to zachránilo že o úplném ukončení je pouze hoax co píšou články.
Problém vyřešen.

Avatar uživatele
22aa

Omlouvám se sorry že jsem šílel!!! Naštěstí je to jen 100 tisíc pokuta. Furt myslím na tu situaci.

Nový příspěvek