bigo

Jakou cenu má tenhle odznak z Ruska (z SSSR)?

Jakou cenu má tenhle odznak z ruska (z SSSR) ?
Je asi z roku 1980
stav je výborný, ještě se leskne

Nejlepší odpověď
anonym

Cenu?
Žádnou cenu to nemá.Kdo by sbíral takovou veteš z dob bídy a nástupu jedné strany,co zapříčinila vraždění milionu lidí.
Tohle musí sbírat jen nadšenec,kterej to nemá v hlavě v pořádku.
Cena je proto nulová,dal bych to to do šrotu se starým železem.

Další odpovědi
ozzius

Více jak 300Kč hodnotu to mít nebude, dle ebaye. Ale konkrétně tento jsem tam nenašel…

Zdroj: ebay.com

led

Eburo, nemám pocit, že zberatelia historických medailí a vyznamenaní, ale nielen oni, ale zberatelia všeobecne, boli ľudia, ktorí „to nemají v hlavě v pořádku“

anonym

Led,sběratele chápu,ale nechápu to,že někdo sbírá bolševický znaky.