Rokio

Jakou bych získal vojenskou hodnost po vstupu do armády s těmihle kompetencemi?

Za tři měsíce budu mít maturitu. Dále umím psát na klávesnici velmi nadprůměrnou rychlostí, umím kancelářský balíček na pokročilé úrovni, umím tři cizí jazyky, z toho dva na pokročilé úrovni. Mám dobrou fyzičku a nadprůměrnou výdrž. Sílu mám běžnou. Mezi moje vlasnosti patří pracovitost, spolehlivost, schopnost dostát svým slibům, loajalita a schopnost spolupracovat.

Odpovídejte prosím, jak kdybych tu maturitu už měl.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… bez ohledu na vše co jsi vyjmenoval, „vojín“ , začíná se od píky, ale nikde tam nemáš napsáno „držet hubu a krok“ …

Další odpovědi
mosoj

Vojenské vzdělání 0. Takže pokud projdeš, dostaneš vojína jako řada ostatních.
Nepíšeš, jaká je tvoje odolnost proti buzeraci.

Kepler

Člověče, tebe je pro armádu škoda! Pošli svůj curiculum vitae premiérovi, ten tě jistě uvítá a určitě do týmu zapadneš.

anonym

Jen to tvé IQ je malé na to, co už umíš.! Kolik žes to psal? IQ 69?

Hans51

Nelze odpovědět.

chachar1922

Prosímtě, ať tě nenapadne tam chodit, protože tam skončím dříve, než nastoupím.

honza19hk

a co bys jako chtěl? hned plukovníka??, na to zaponeň vojenské hodnosti nezískáš díky maturitě. Tudíž po nástupu k vojsku jsi vojín.