VIO

Kterou byste doporučili stránku na zakoupení licencovaných obrázků?

Zdravím, potřebuji kvalitní obrázky, ale Google nebo Pinterest mi není schopný nabídnout takový výběr a kvalitu. Proto jsem se rozhodl si zakoupit licence u nějaké firmy (stránky) na obrázky, ale nevím kterou.
Narazil jsem na 123rf, ale zde chtějí 1900 Kč za 150 obrázků měsíčně, což je šílenost.
Díky

Odpovědi
Ondrashek06

Licence na obrázky jsou často drahé. Je například Shutterstock nebo Dreamstime, ale 10 obrázků na měsíc tam stojí asi 1250 korun.