Jakej máte matroš?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Preferuji odrůdu AK-47, ale nestydím se zkusit i jinou (pokud někdo důvěryhodný dotáhne). Až budu „mít jednou čas“, plánuji pěstovat sám pro vlastní potřebu, jenže takových věcí, co mám naplánovaných „až budu mít čas“ je… (např. knih, co se chystám přečíst je už TOLIK, že i kdybych nedělal nic jiného, nejspíš je všechny NEPŘEČTU! ;) :D)

Další odpovědi
annas

Netuším, kam svou otázkou směřujete. V každé případě jde o nespisovný výraz. Nepoužívám jej.

1. Matroš – materiál, z něhož je něco vyrobené., nebo matroš ve významu potravina, tedy něco pro stravování.

Tento matroš se objeví u každého.

2. Ale nemám, ani jsem nikdy neměla, ani netoužím mít "matro!, který se používá ve významu zásoby či dávky drog.

Drap

Ten nejlepší