zjentek

Jakej je další postup, když mně ukradli popelnici?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je popelnice tvoje vlastnictví, tak postup je snadný. Jdeš a zakoupíš novou. Nelze počítat s tím, že by se našla. A nespoléhej na to, že se popelnice kradou jen plechové. Kradou se i plastové. Cena popelnice, jako kovu je pár korun. Zachovalá popelnice se dá daleko lépe zpeněžit.

Další odpovědi
nenene100

Nekecej, tak to tu řádí nějaká popelnicová mafie, nám ji někdo šlohnul taky.
Postup je koupit novou a jestli máte z úřadu nálepky, že máš zaplaceno, tak si tam vyžebrej i novou nálepku.

anonym

www.google.cz → neznáš?

http://bydleni­.idnes.cz/za-ukradenou-popelnici-prijde-nahrada-d8w-/dum_osobnosti­.aspx?c=981006_­230700_dumabyt_i­tu

anonym

Koupit si novou,nebo já ti pošlu jinou,jo?

cukrar

Pokud je to Váš majetek, jako to mám já na chalupě, musíte si zajistit sám jinou. Pokud je to jako v Pardubicích, služby města Vám dají jinou zdarma.

střevo

ty vole jesli byla z plechu tak je včudu,

příště si kup bakelitovou:-))

anonym

koupit jinou. já jí koupil od popeláře, zřejmě jí ukradl někomu jinému 😁

zjentek

Matesax neser