22aa

Jaký film koupit na iTunes?

Dobrý den.
Převedl jsem si přes any video converter oni chtějí furt něco moderního kupovat přes itunes.
Prosím nevíte co koupit přes itunes?
Děkuji.

Odpovědi
elkon

Nevím kdo jsou oni, ale je to tvoje věc co si koupíš. Máš na to svou hlavu.

aliendrone

Zapomeň na nákup filmu přes iTunes a raději si kup pořádný bezpečnostní soft. Pokud ti tvůj stávající (pokud vůbec nějaký máš) umožnil nainstalovat tuhle malwarovou srajdu (Any Videoconverter), tak bys s tím měl něco dělat a to HNED! ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Dobrý den.
Mám dobré zprávy.
Ten můj set top box sencor přehrává videa přes AVC (Any Video Converter)
Stačilo stáhnout starší verzi.