LaDy MuSiC

Jakého uživatele napadlo jako první poblahopřát někomu k tomu, že získal „zlato“??

Tak se tady tak dívám a vydím v nejpopulárnějších otázkách, jak lidé přejou ostatním, že získali „zlato“ apod. (myslím v žebříčku nejlepších uživatelů). Koho to napadlo jako první?

Nejlepší odpověď
annas

Iv přišla ma odpovědi mnohem pozdějí. Blahopřálo se již před jejím příchodem.
Jako první v historii Odpovědí gratulovala ke stříbru kropítko. Od ní to převzali další a vznikla tradice, která pokračuje.

Další odpovědi
arygnoc

tipnu si:

  • iv-?

kropitko

Bylo to první stříbro, a pak samozřejmě následovalo také první zlato. 🙂. Myslím, že tenkrát to bylo hlavně o tom, že do té doby tu hranici nikdo nepřekročil, byla to velká událost. Mně jako nováčkovi připadali tyto pozice neuvěřitelné ani jsem nevěřila, že to také zvládnu,,, 😁