Jakého nejhoršího supercloumáka jste kdy pili?

I já jsem pil, jak píše dubraro, polský Měsíční* bimber. Při vypití několika panáků se mi zkroutily palce u nohou.

  • Měsíční proto, protože se bimber pálil v noci. 🙂

Nejlepší odpověď
zjentek

V Indii jsem okusil koktejl z Naga Jolokia, prakticky to byla čistá zmiňovaná chilli v nějaký sladký šťávě. Dodnes nevím, zda to byl nejhorší a nebo nejlepší supercloumák, jaký jsem kdy pil.
Hans51, dětská pitíčka se nepočítají.

Další odpovědi
Hans51

55 % Absinth míchaný s černým Tatra Tea (52 %). Na koleji, z hecu, už nikdy více. Oba nápoje to zkazilo 😁

Kepler

Taky absinth, ale bílý, francouzský, něco přes 70%. Maršal Malinovskij! Nemohl jsem popadnout dech, to byla pecka! Ještě bych rád zkusil Hu-Hu koktejl 🙂

dudu

S tchánem jsme v domnění, že pijeme vodku do sebe každý lupli ochtlíka 98%-tního lihu tehdy pašovaného z Polska. Byla to fakt síla, ale přežili jsme. Nedoporučuji k následování.

dubraro

Polskou samohonku, okolo 90%.

tforro

Stroh 80 (80 % alkoholu)

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Stroh

pucipuci

Rakii, tuším 70 nebo 75%. A fuj.

RyuzakiKate

Jo, špirituse jsem tady okusila, ale jen velmi opatrně, minulej Silvestr, to teda byl mazec.

anonym

Měl i 96%

Kepler

Ten polský špiritus si pamatuju, ale pokud si pamatuju dobře, tak měl „jenom“ 95%.

anonym

Kepler, však víš…

dudu

Moje paní musí mít vždycky také pravdu a poslední slovo – bez urážky.