bolak

Jaké zvětšení používají v lékařských laboratořích při zkoumání hemživosti mikroskopem?

Nejlepší odpověď
Agneta

těch 200 až 300 stačí…

bolak

Agneta: a to se nějak ředí nebo jakej je postup? chci se mrknout na svoje kluky, mám USB mikroskop 500× ale žádnýho plavce nevidím, šíleně se to leskne

petra15

Aha, tak na tvoje kluky…a jak prosímte?:-) Tak to je asi musís nejdrív sundat z (toho fleku)bundy?:-)

mosoj

Buď neumíš vzorek pro pozorování upravit, nebo žádný nemáš. To nebyla u mikroskopu o úpravě vzorku ani zmínka ?

bolak

skočim k sousedovi jestli mi nepuči vzorek, pak dám vědět čim to bylo

MK44

Ale výraz „zkoumání hemživosti“ je vskutku povedený 😁

petra15

no zcela „úchvatná“ formulace…:-)