Avatar uživatele
tituly

Jaké znáté bazary, kde se v pohodě dají prodávat osobní věcí?

Elektronika, starožitnosti, různé předměty. Spíše nízkohodnotové až průměrné ceny v řadách pár tisíc.

Na Sbazar je myslím možné jen osobní předání a to nechci. Chci prostě klasickou možnost dopravců, ČP, Zásilkovna atd.

Aukro nepřipadá v úvahu. Nejdebilnější místo pro obchody.
Proč? Už po několikáté tam mám problém s účtem, nedaří se zprovoznit ani založit nový. Z nějakého důvodu tam mám asi 12 let starý účet, který jsem nikdy vlastně nepoužíval a to pod matčiným jménem (ale mým emailem a mobilem). Nemůžu si ověřit bankovní účet, když je pod jiným jménem než účet na aukru. Po požádání o změnu jména mi po víc jak po týdnu přišlo stručné oznamení o zamítnutí žádosti. Tak jsem si zkusil založit nový účet, pod svým jménem, novým emailem a když jsem chtěl ověřit telefon, tak mi automaticky účet zablokovali, protože už je používán u toho starého (číslo mám jen jedno a na tom účtu se zrušit nedá). A víc takových podobných problémů i jako kupující, ze kterých mě prostě jebne. Jebne! Takže žádné aukro, už nikdy. Nedá se to, nenávidím ho.

Nějaký podobný, který by fungoval jako Trh knih (to je alespoň dobrý bazar), jednoduchý, přehledný, s volbou dopravců, s garancí plateb (pojistka pro všechny strany). Ale knihy prodávat nechci. Takže potřebuji nějaký jiný bazar.

Zajímavá 0 před 134 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Některé možnosti, kde můžete prodávat různé druhy věcí, včetně elektroniky a starožitností jsou:

  1. eBay – Je to jedna z největších online aukčních a nákupních stránek na světě. Můžete prodávat prakticky cokoli a můžete poslat zboží kamkoli na světě.
  2. Vinted – Vinted je platforma pro prodej, nákup a výměnu oblečení a doplňků.
  3. OLX – Tato platforma je v některých zemích velmi populární a naleznete zde širokou škálu kategorií zboží, včetně elektroniky a starožitností.
  4. Letgo – Je to další online tržiště, kde můžete prodávat prakticky cokoli.
  5. Wallapop – Tato španělská platforma se stala populární v celé Evropě a nabízí široké spektrum kategorií.

Nicméně se u všech doporučuje důkladně se seznámit s pravidly a podmínkami prodeje a bezpečnosti a také prověřit, jaké poplatky si účtují za prodej a transakce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Letgo je zrušené už dlouho, dobré zkušenosti mám s Marketplace na Facebooku, Bazoš a Sbazar, Winted.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Inzertní weby?

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Inzerce+ba­zar&sca_esv=592529771&­ei=x_OCZeyhMo6L9u8Pp-WakAU&ved=0ahU­KEwisoa_ilp6DAx­WOhf0HHaeyBlIQ4dUD­CBA&uact=5&oq=In­zerce+bazar&gs_lp=Eg­xnd3Mtd2l6LXNlcnA­iDUluemVyY2UgYm­F6YXIyBRAAGIA­EMgUQABiABDII­EAAYFhgeGA8yB­hAAGBYYHjIGEA­AYFhgeMgYQABgWGB4yB­hAAGBYYHjIGEA­AYFhgeMgYQABgWGB4yB­hAAGBYYHkjDQ1C9CFjzP­XACeAGQAQSYAa­UBoAGVFKoBBTEw­LjE0uAEDyAEA-AEBqAIUwgIKEA­AYRxjWBBiwA8IC­DRAAGIAEGIoFGE­MYsAPCAhkQLhi­ABBiKBRhDGMcBGK8B­GMgDGLAD2AEBwgI­ZEC4YgAQYigUYQ­xjHARjRAxjIAxi­wA9gBAcICDRAA­GIAEGIoFGEMYs­QPCAhkQLhiABBiK­BRhDGMcBGK8BGO­oCGLQC2AECwgI­TEAAYgAQYigUYQ­xjqAhi0AtgBAsI­CEBAAGAMYjwEY6gI­YtALYAQPCAhAQ­LhgDGI8BGOoCGLQC2A­EDwgIKEAAYgAQY­igUYQ8ICCxAAGI­AEGLEDGIMBwgI­OEC4YgAQYsQMYx­wEY0QPCAhEQLhi­ABBixAxiDARjHAR­jRA8ICCBAAGIA­EGLEDwgIOEC4Y­gAQYigUYsQMYg­wHCAgsQLhiABBjHA­RivAcICDhAAGI­AEGIoFGLEDGIM­B4gMEGAAgQYgGA­ZAGDLoGBAgBGA­i6BgQIAhgHugYG­CAMQARgK&scli­ent=gws-wiz-serp#ip=1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek