nyjono

Jaké značky byly vaše první džíny?

Moje byly Wrangler, ale sen byly Levisky.

°°°°°°°°°°°°°­°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°­°°°

Jj, cca 40–50 bonů a slušná fronta, když dorazilo zboží 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Nějak jsem po džínách netoužila. Pokud jsem sehnala bony, koupila jsem si nějaký svetřík nebo kávu Nescafé. Stále cítím její chuť, která je nesrovnatelná se současnými rozpustnými kávami.

Jenže moje kolegyně koupila manželovi v Tuzexu rifle. Bohužel či bohudík, mu byly malé, jí trovněž neseděly, tudíž mně je nabídla. Sice jsem váhala, ale nakonec je koupila.

Značku ani cenu si už nepamatuji. Jen to, že byla na koženém šítku.

Další odpovědi
Kepler

Pokud se dobře pamatuju, byly to taky Wrangler. Daly se ale sehnat jenom v Tuzexu, tuším od 40 bonů (200 Kčs).

agentpv

V obchodech to byly morendy, a v tuzexu cca v 15 letech LE COOPER. Cenu si nepamatuji.

jepik

Wildcat

Kajoch

Super Rifle…45 bonů v roce 1973 (Tuzex Olomouc)

hapiky

Za mojich mladých let byly k mání pouze texasky. Na svoji dobu dobré. Rifle se v tuzexu prodávali až v roce 1988.

hapiky

Oprava: Překlepl jsem se o 20let. Rifle se prodávali v Tuzexu od roku1968.