nyjono

Jaké vzdělání nebo zkušenosti má naše současná ministryně obrany?

Co se týče oboru, ve kterém pracuje.
Zajímá mě to, protože aktuální situace není jednoduchá, vyžaduje střízlivé uvažování i diplomacii atd.
Dík za info.

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

No, jenom má Mgr, ale má ŘP skupiny A,B,E.

Další odpovědi
Kepler

O vojenství neví nic. Jinak její kariéra je zde: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Jana_%C4%8Cer­nochov%C3%A1

GM

Připadá mi naprosto nekompetentní k výkonu funkce ministryně obrany.