dust8

Jaké výhody vás napadnou, když se řekne „domácí izolace“?

Nejlepší odpověď
zjentek

Jaká slova mne napadají, když se řekne – domácí izolace? VEGET a BUFET.

Další odpovědi
Ametyst

Bude klid od davu lidí. Ani nemusí pršet.

Midoc

Slovní spojení domácí izolace jsem ještě neslyšel.
Izolace je více druhů záleží na co se má izolace použít. Některá izolace je hořlavá. Může se použít plstěná izolace, papírový karton, sláma.
Na trubky TUV je dobrý Mirelon.
Na izolace fasády jde použít slaměný panel, konopná izolace, ovčí vlna, dřevovláknitá des­ka.

elkon

To není o výhodách ale o nutnosti a účelnosti.

Hufnágl

Něco podobného, když mám domácího zaracha. Můžu všechno a nic.

led

Domácia izolácia v zmysle zdravotnej ochrany ostatných ľudí od prípadnej nákazy…
1 – máte kľud od priameho kontaktu s ľuďmi, s ktorými sa nechcete stretnúť
2 – nemusíte nosiť rúšku, ako pravoverná moslimská žena na verejnosti
3 – nezmoknete
4 – ak si nezabezpečíte donášku stravy, máte šancu zhodiť nadbytočné kilá aj bez cvičenia

dubraro

Moc mne toho nenapadá, snad jen, že se důkladně vyspím. Pokud jsem si předem zajistil dostatečné zásoby či přísun, není těžké se při té příležitosti stát závislým alkoholikem.

klapalfr

A tady řešíme izolaci ve smyslu karantény nebo izolaci jako třeba hydroizolaci? Protože se v tom moc neorientuju. Výhody domácí izolace ve smyslu karantény je jednoduchá, když jsem byl doma, měl jsem veget a čtrnáct dní dovolenou. Naštěstí jsem byl jen v karanténě a nebyl jsem nemocný. Výhody hydroizolace na střeše, třeba v příápadě ploché střechy, popisují hlavně její výrobci. Namátkou třeba tady https://www.pa­krsro.cz/